Dla Naszego Klienta – firmy z bogatym doświadczeniem w branży produkcji kosmetyków – poszukujemy kandydatów:

  DYREKTOR SPRZEDAŻY I MARKETINGU

 DO OBSZARU HoReCa

 Miejsce pracy: Warszawa (preferowane)

 Opis stanowiska:

  • opieka nad polskim rynkiem sprzedaży
  • rozwój sprzedaży eksportowej oraz do hoteli sieciowych
  • analiza potrzeb rynku i dostosowanie oferty firmy do trendów i potrzeb rynkowych
  • zarządzanie niewielkim zespołem przedstawicieli i Back Office
  • współpraca z działem produkcji w zakresie codziennych operacji oraz rozwoju nowych produktów, egzekwowanie ustalonych działań.

 Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży do branży HoReCa,
  • doświadczenie w sprzedaży na rynki zagraniczne, rozumienie eksportu oraz umiejętność budowania strategii docierania do klientów,
  • kreowanie nowych produktów według potrzeb rynkowych,
  • doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży,
  • zdolności interpersonalne: elastyczność, nastawienie na współpracę, nastawienie na realizację celów, energia, pomysłowość.

 Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • wysokie wynagrodzeni
  • przyjazne środowisko pracy
  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

 Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres:

Do przesyłanej oferty prosimy dopisać oświadczenie:

Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie pracy dla celów bieżącej rekrutacji prowadzonej przez firmę Human Solutions E. Borowska, E. Pytlak sp. j. z siedzibą w Warszawie, 03-813, ul. Terespolska 4 lok. 350, która jest administratorem danych osobowych kandydatów do pracy. Informuję jednocześnie, że podałem dane dobrowolnie.

Dane osobowe Kandydatów będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy.

 Aplikując potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności Human Solutions.

 Firma Human Solutions jest zarejestrowana w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 3231.